Semper
ZWROTY

Prawo odstąpienia od umowy

Wyłącznie Kupującemu będącemu Konsumentem albo Przedsiębiorcą na prawach Konsumenta przysługuje 30 dniowy termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży zawartej w sklepie internetowym w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy prosimy o wypełnienie formularza zwrotu, który znajduje się w przesłanej przez nas paczce lub pod poniższym linkiem:

https://e-semper.pl/upload/Formularz_zwrotu_Semper.pdf

Dołączenie paragonu oraz zapakowanie produktu w sposób uniemożliwiający zniszczenie podczas transportu do magazynu PPH MJS s.c.

Zwrot produktu powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni.

Zwrot środków do Konsumenta dokonywany jest wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego lub płatności elektronicznych Przelewy 24.pl. Zwrot płatności dokonanych przez Kupującego następuje w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Sprzedawcę odesłanego Produktu lub dowodu jego odesłania przez Kupującego, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej.

W celu usprawnienia procedury, prosimy o odesłanie produktu/produktów w stanie niezmienionym wraz z oryginalnymi plombami i etykietami, paragonem fiskalnym oraz formularzem zwrotu. W przypadku zagubienia paragonu, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości produktu, wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od zawartej umowy Sprzedawca zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym - w przypadku zwrotu kompletu zamówienia - koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 21 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. 


Kupujący odsyła zwracany towar do sklepu e-semper.pl na własny koszt.

Przesyłki proszę kierować pod adres:

PPH MJS s.c.
ul. Szczepankowo 91
61-306 Poznań
tel. 535 577 669

Nie odbieramy przesyłek pobraniowych oraz z Paczkomatów. 

 

Przesyłkę możesz nadać najwygodniejszym dla siebie sposobem.

Jedną z opcji jest zwrot za pośrednictwem firmy WygodneZwroty. Skorzystaj, jeśli masz ochotę:

Koszt to 13,99 zł

 

 

 

 
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl