Semper
ZWROTY

Nie trafiłaś z rozmiarem lub fasonem? Żaden problem!

Możesz w ciągu 30 dni zwrócić lub wymienić zakupiony produkt. 

Przesyłkę możesz nadać najwygodniejszym dla siebie sposobem. 

 

Kupujący odsyła zwracany towar do sklepu e-semper.pl na własny koszt. Uwaga! Nie odbieramy przesyłek pobraniowych oraz z Paczkomatów. 

Przesyłki prosimy kierować pod adres:

PPH MJS s.c.
ul. Szczepankowo 91
61-306 Poznań
tel. 535 577 669

Jedną z opcji jest zwrot za pośrednictwem aplikacji WygodneZwroty. Skorzystaj, jeśli masz ochotę - koszt od 13,99 zł:

 

 

 

Prawo odstąpienia od umowy

Wyłącznie Kupującemu będącemu Konsumentem albo Przedsiębiorcą na prawach Konsumenta przysługuje 30 dniowy termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy sprzedaży zawartej w sklepie internetowym w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy prosimy o wypełnienie formularza zwrotu, który znajduje się w przesłanej przez nas paczce lub pod poniższym linkiem:

https://e-semper.pl/upload/Formularz_zwrotu_Semper.pdf

Dołączenie paragonu oraz zapakowanie produktu w sposób uniemożliwiający zniszczenie podczas transportu do magazynu PPH MJS s.c.

Zwrot produktu powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni.

Zwrot środków do Konsumenta dokonywany jest wyłącznie za pośrednictwem przelewu bankowego lub płatności elektronicznych Przelewy 24.pl. Zwrot płatności dokonanych przez Kupującego następuje w terminie 14 dni po otrzymaniu przez Sprzedawcę odesłanego Produktu lub dowodu jego odesłania przez Kupującego, w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi wcześniej.

W celu usprawnienia procedury, prosimy o odesłanie produktu/produktów w stanie niezmienionym wraz z oryginalnymi plombami i etykietami, paragonem fiskalnym oraz formularzem zwrotu. W przypadku zagubienia paragonu, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Kupujący odpowiada za zmniejszenie wartości produktu, wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od zawartej umowy Sprzedawca zwraca Kupującemu wszystkie otrzymane od niego płatności, w tym - w przypadku zwrotu kompletu zamówienia - koszty dostarczenia (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 21 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji Kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. 

 
do góry
projekt i realizacja: Maxsote - profesjonalne sklepy internetoweoprogramowanie: Shoper
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl